Güncel:
Her Bütçeye Uygun D-Smart Paketleri
 Televizyonlarında imkânları kısıtlı olan ve yalnızca yerel kanalları takip edebilen kişiler bu sorunu çözmek için D-Smart başvurularını gerçekleştiriyorlar. Bu başvurular sonrasında kişiler birçok farklı kanala sahip olurken sürekli olarak izledikleri kanalları da HD kalitesinde satın almış oluyorlar. Bu doğrultuda kişiler her ne isterlerse onu izleyebiliyorlar. Sabah saatlerinde film izleme imkânı bulan kişiler akşam saatlerinde çocukları için çizgi filmler açabiliyorlar. Buna ek olarak normal yayın içerisinde bulunmayan özel kanallar yardımıyla kişiler kaliteli yayınlar izleyebiliyorlar. Her yaş için uygun olan paketler arasından seçimler yapılırken sorunsuz bir şekilde televizyonlar profesyonel bir hale getiriliyor.

Yeni bir abonelik başlatmak isteyen kişilere sunulan dsmart paketleri herkes için uygun olurken farklı fiyat seçenekleri arasından kişiler seçimlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bu doğrultuda ilk olarak kişiler Hoş Geldin Paketi ile birlikte televizyonlarına yeni imkânlar ekliyorlar. Bu doğrultuda kişiler birçok kanalı HD kalitesinde izlemeye başlarken buna ek olarak belirli belgesel kanallarını, eğlence kanallarını ve çocuk kanallarını satın almış oluyorlar. Bu paket ile birlikte kişiler 250’den fazla kanala sahip olurken bunların 45 tanesini HD yayınla izleme imkânı kazanıyor. Buna rağmen aylık ödemeleri gereken tutar yalnızca 19 TL oluyor. Eğer kişiler bu yayınların yanında biraz da spor kanallarını izlemek istiyorlarsa Aile Spor Paketi sayesinde bu amaçlarına en iyi fiyattan ulaşabiliyorlar. Bu doğrultuda toplam kanal sayısı 260’ı aşarken 58 adet HD kanal izlenebiliyor. Bu paket de D-Smart tarafından ayda 29 TL fiyatla sunuluyor.

D-Smart dizi ve film tutkunlarını da unutmazken bu kişiler için düzenlediği muhteşem paket ile birlikte ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyor. Bu paket doğrultusunda kişiler çok sayıda dizi ve sinema kanalını satın alırken bu kanallarda 24 saat bu program yayınlanıyor. Filmleri ve dizileri reklamsız izleme şansı elde eden kişiler her hafta televizyonlarda ilke kez yayınlanan filmlerle baş başa kalıyorlar. Haftada 6 adet bu tarz film yayınlanırken kişiler bu sayede her gün yeni bir film izleme şansı buluyorlar. Buna ek olarak dizi kanalları sayesinde de Amerika ve İngiltere’nin en önde gelen dizileri rahatlıkla izlenebiliyor.  Bu paket D-Smart tarafından aylık 35 TL fiyat ile sunuluyor.

Bu paketlerin hepsinin içerisinde yer aldığı bir paket isteyen kişiler olursa bu kişilere D-Smart tarafından Mega Paket sunuluyor. Bu paket içiresinde ulusal kanalların yanı sıra belgesel kanalları, spor kanalları, çocuk kanalları ve yaşam kanallarının tamamı bulunuyor. Bu paket içerisinde kişiler 77 HD kanala sahip olurken toplamda 280’den fazla kanalı kullanabiliyor. Bu hizmet aylık olarak 45 TL taksitle sunulurken kişiler isterlerse bu pakete de ek paketler ile destekleme yapabiliyorlar. Bu ek paketlerde ise özel belgesel kanalları, yetişkin kanalları, eğlence kanalları ya da spor kanalları bulunuyor. Bu ek paketlerin tanesi 5 TL farkla dsmart tarafından izleyicilere sunuluyor.

Bu fiyatları gören kişiler en kısa süre içerisinde üyeliklerini başlatmak isterlerken bunun için en iyi adres internet sitesi oluyor. Doğru bir abonelik sitesine giren kişiler bu site üzerinden tüm kampanyaları görebilirken istedikleri zaman üyeliklerini de başlatabiliyorlar. Bunun için siteye adres bilgilerini ve kişisel bilgilerini girenler sonrasında ekiplerin evlerine gelerek gerekli düzeneği kurmasını bekliyor. Diğer platformlarda ki kurulum ve aktivasyon gibi ek ücretler D-Smart kampanyalarında bulunmuyor. Kişiler aylık ödeyecekleri kampanya tutarının dışında herhangi bir ek ücret ödemeden rahatlıkla D-Smart sahibi olabiliyorlar.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

eeee

Haberi Oku