Kamudan Haber:
Otobüs Şoföründen Gaziye Hakaret
 Ankara’da bir belediye otobüsü şoförü ile Şırnak’ta gazi olan Yılmaz Yiğit arasında geçen konuşma herkesi şaşkına çevirdi. Arka cebindeki Gazi kimliğini kolları olmaması nedeniyle çıkarıp gösteremeyen Yiğit’e otobüs şoförü: "Benim için mi kollarını kaybettin? İyi ki kollarını kaybetmişsin, şerefsiz" ifadesini kullandı. Otobüs şoförü bununla birlikte Gaziye yumruk atmaya çalışarak üstüne yürüdü.  

"KARTINI BASMAZSAN İNEMEZSİN"

3 yaşındaki kızı Zeynep Yiğit’i parka götürdükten sonra TSK Rehabilitasyon Merkezi'ne gitmek üzere otobüse binen Yılmaz Yiğit “Gaziyim” dedikten sonra boş koltuklardan birine oturdu. Baba kız otobüsten inecekleri sırada şoför, kartını bas yoksa indirmem diye seslendi. Bunun üzerine Yılmaz Yiğit tekrar gazi olduğunu ve elleri olmadığı için arka cebinden çıkaramadığını söyledikten sonra şoföre siz alır mısınız dedi.

"BENİM İÇİN Mİ KOLLARINI KAYBETTİN"

Otobüs şoförü bu olay üzerine sinirlenerek Gazi’ye: "Bana ne... Çıkarmak zorunda mıyım? Bunlar hep böyle. Benim için mi kollarını kaybettin. Sana iyi olmuş, iyi ki kaybetmişsin. Senin gibi şerefsiz bir gaziden 2 bin 500 lira tazminat aldım..." diye cevap verdi.

Şoför verdiği cevabın ardından sinirini alamayarak Gazi’nin üzerine yürüdü ve yumruk atmaya çalıştı. Yaşanan bu olayın üzerine Gazi’nin minik kızı Zeynep ağlamaya başladı.

Yaşanan bu olay ve hakaretlerin üzerine Gazi Yılmaz Yiğit otobüs şoföründen şikayetçi oldu. Otobüs şoförü hakkında tehdit ve hakaret gerekçesi ile tutanak tutularak işlem başlatıldı. Yaşanan bu olan görenleri de şaşkına çevirdi.

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Melih Gökçek'in istifa edeceği gün belli...
AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz canlı yayında "Gökçek'in önümüzdeki salı günü istifasını...

Haberi Oku