Kamudan Haber:
Tahtaya Kaldırdığı Öğrencileri Döverken Görüntülendi

İstanbul'un Ümraniye ilçesi Fatih İlkokulu 1.sınıfında bir öğrencinin cep telefonu kamerasıyla çektiği videodan skandal görüntüler ortaya çıktı. T.K isimli öğretmen tahtaya kaldırdığı öğrencilerinin el yazısı yazamamasına sinirlenince çocukları feci şekilde azarlayarak dövdü. Görüntülerde ayrıca sorulara cevap veremeyen bir öğrencinin korkudan altını ıslattığı ortaya çıktı.

Milli gazetenin internet sitesinde yer alan görüntülerde, daha önce de Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şube Müdürü olarak görev yapan, şu anda ise Ümraniye'deki Fatih İlkokulunda 1-G Sınıf Öğretmenliği yapan T. K., öğrencilerden tahtaya yazı yazmasını istedi. Yazı yazmakta zorlanan B. isimli öğrenciye ağır hakaretle bulunup darp eden öğretmenin o anları bir öğrencinin telefon kamerasına saniye saniye yansıdı.

Videoda, öğrencinin korkulu bakışlarına aldırış etmeden dayak ve hakaretlerine devam eden öğretmenin, öğrenciye tokat attığı görüldü. Bir öğrenci tarafından çekilen görüntüde, sorulara cevap veremeyen öğrencinin korkudan titrerken altını ıslattığı görülüyor.

Soruşturma başlatıldı

Öte yandan öğrencilerine şiddet uygulayan öğretmen T.K hakkında kaymakamlık tarafından inceleme-soruşturma başlatılarak müfettiş görevlendirildiği öğrenildi.

Anahtar Kelimeler
öğretmenöğrenci
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Türkmen 2 yıl önce

Bu haber yapılmalı Kaç gün oldu? Çocuk altına kaçırıyor, o hayvan bildiğin çocukları darp ediyor, videoyu görmeyen kör duymayan sağır kalmamış ve sonunda kaymakamlık soruşturma başlatmış müfettiş görevlendirmiş! Allah bilir halen görevine devam da ediyordur.. işte beni kahreden devletimin bu hantallığı. Yaw kardeşim bu okulun müdürü nerde? Ne iş yapıyor? Kaç gündür milli eğitim müdürlüğü ne yapıyordu? Bu tespit edilen! Ya edilmeyenler ne olacak? Habere bak sen yaa soruşturma açılmışmış... bak sen şu işe. Adalet sosyal medyadan aldığı verilerile mi sağlanacak! Devletimin memurlarını kontrol altında tutan bir mekanizma yokmu lan? Çıldıracam

Melih Gökçek'in istifa edeceği gün belli...
AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz canlı yayında "Gökçek'in önümüzdeki salı günü istifasını...

Haberi Oku