Oturma Şekilleri Ağrılara Sebep Olabiliyor
 Bu ve buna benzer birçok sorunun yanıtını öğrenmek ya da bu ağrılar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sizin için paylaşmış olduğumuz bu Oturma Şekilleri Ağrılara Sebep Olabiliyor adlı haberimizi incelemenizi öneriyoruz.

Her insan gerek çalıştığı iş ile ilgili gerekse kendi günlük hayatında gerçekleştirmiş oldukları faaliyetler ile ilgili uzun süre kötü pozisyonlarda oturabiliyor. Hatta insanların uzun süre boyunca hiç hareket etmedikleri ile de karşılaşılabiliniyor. Bu durumlar ve bu durumlara en baş örnek olarak bilgisayar başında uzun süre hareketsiz kalmak insanlarda birçok ağrıları ortaya çıkarabiliyor. Özellikle de bilgisayar ekranlarının kişiye uygun bir yükseklikte bulunmaması sırt, bel ve boyun ağrılarına direkt olarak davetiye çıkartıyor.

Liv Hospital Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olan Rıdvan Alaca bu konu ile ilgili bir takım açıklamalarda bulundu. Bu oluşan ağrıların duruş bozukluklarına neden olduğunu söyleyen Liv Hospital Ankara Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olan Rıdvan Alaca bu şekilde oturmak durumunda kalan kişilere evde ve iş yerlerinde küçük değişiklikler yapmaları gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

KPSS Sistemi Sil Baştan Değişiyor
Merkezi yerleştirme bitecek. Mülakat yapılacak. Alınan puanların ortalaması neticesinde memur olunacak.

Haberi Oku