Kamudan Haber Haberleri Tümü

Baykal Bir Çiftin Mutluluğuna Daha Şahitlik Yaptı

Geçtiğimiz günlerde Deniz Baykal, Didim Belediye Eski Başkanı Mümin Kamacı’nın kızı Burcu Kamacı ile Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu’nun oğlu Muharrem Pektaşoğlunun mutluluklarına şahitlik etti. Çift görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Genç çiftin nikahında CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal nikah şahitliği yaptı.

Otelde gerçekleşen düğüne pek çok camiadan konuklar katılım gösterdi. İşte bunlardan bir kaçı; TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, CHP Eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Aydın Milletvekili M.Lütfi Baydar, Didim Kaymakamı İskender Yönden, Didim İlçe Jandarma Komutanı Tuncay Akgün, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Özgür Selçuk, CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçi, Eski Milletvekilleri ile Belediye başkanları, siyasi parti ilçe başkan ve yöneticileri, Didim Belediye Meclisi üyeleri, Meslek odalarının temsilcileri, Pektaşoğlu ve Kamacı aileleri...

Pektaşoğlu ve Kamacı aileleri düğün başlamadan evvel kapıda hazır bulundu ve konuklarını kapıda karşıladı. Ardından gelin ve damat havai fişekler ve konfetiler eşliğinde salona giriş yaptı. Gelin ve damat düğündeki konuklara kırmızı karanfil dağıttı.

Genç çift düğün dansını ettikten sonra nikah kısmına geçildi. Gelin Burcu Kamacı’nın şahitliğini CHP Eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Aydın Milletvekili M. Lütfi Baydar yaptı. Damatın şahitliğini ise TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak ile Didim Kaymakamı İskender Yönden yaptı.

Genç çiftin nikahı kıyıldı. Ve sıra evlilik cüzdanının kime verileceği sorularına geldi. CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal evlilik cüzdanını gelin Burcu Pektaşoğlu’na vermekten yana olduğunu belirtti ve geline defteri takdim etti. 

Nikah sonrası çift düğün pastasını kesti. Pastadan sonra pek çok müzik eşliğinde sınırsız eğlenildi. Eğlence gece yarısına kadar devam etti. 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz