Öğretmen Atamaları Haberleri Tümü

Alışveriş Merkezlerinde Söz Konusu Kiralara İndirim İsteği

İstanbul ilinde ve Ankara ilinde yaşanan terör olaylarından sonra birçok insanın kalabalık ortamlarda bulunmamak isteyişi ve bu kalabalık ortamlardan birinin de alışveriş merkezleri olduğu belirtiliyor. Peki bu durumdan alışveriş merkezleri ve alışveriş merkezlerinde bulunan perakendeciler ne şekilde etkileniyor?

 Bu ve bunun gibi bir takım soruya cevap sağlamak ya da bu konu hakkında daha detaylı bilgi verebilmek amacı ile sizin için hazırlamış olduğumuz bu Alışveriş Merkezlerinde Söz Konusu Kiralara İndirim İsteği adlı haberimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Son zamanlarda yaşanan terör olayları ve patlayan bombalar nedeniyle birçok insanın evinden çıkmaması özellikle de Avm'lerden uzak durması söz konusu olmaktadır. Bu durumda perakendecilerin de ciroları oldukça düşüş göstermeye devam ediyor. Perakendeciler tarafından, bu duruma karşı alışveriş merkezleri yönetimlerinden düşen ciroların göz önünde bulundurulması ve söz konusu kiralarda indirim yapılması istendi. Bu konu bugün Alışveriş Yatırımcıları Derneği'nin bir araya gelmesi ile masaya yatırılmış olacak.

Bazı alışveriş merkezleri, markaların kirada indirim talebi üzerine indirim uygulayacaklarını belirtti. Ankamall, kirada indirim uygulayacak alışveriş merkezlerinin en başında gelmektedir. Ankamall, bu zorlu dönemde maddi ve manevi destek içerisinde olmalarının en doğrusu olduğunu açıkladı.

Birçok AVM sahibi ise biraz beklemekte fayda olacağını ve durgunluğun bu şekilde devam etmesi sonucunda birlik ve beraberliğin gerçekleştirileceğini belirtti. Avm'lerin zor bir dönemde geçtiği ise yapılan açıklamalar arasında bulunuyor.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz