Yer Değiştirme Haberleri Tümü

Özür Grubu Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

KamuAjans.Com-MEB, özür grubu başvuruları yarın sona eriyor, ekran kapanacak. Milli Eğitim Bakanlığı 2016-2017 eğitim öğretim yılı ara dönem özür grubu atamalarında başvurular yarın sona eriyor. Eş durumu, sağlık özrü, güvenlik vb. nedenlerden yer değiştirmek isteyen öğretmenler için başvuru ekranı yarın kapanacak.

Özür Grubu Eş Durumu Atama Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığı 2016-2017 eğitim öğretim yılı ara dönem özür grubu atamalarında başvurular yarın sona eriyor. Eş durumu, sağlık özrü, güvenlik vb. nedenlerden yer değiştirmek isteyen öğretmenler için başvuru ekranı yarın kapanacak.

Bakanlık, 3 gün sonra ekranı tekrar açacak ve tercih yapmaya hak kazanan öğretmenler 5 gün içinde atanmak istedikleri yer veya yerleri seçecek. Özür grubu atamaları ise 20 Ocak 2017 Cuma günü gerçekleştirilecek.

Yer değişikliği talebi olumlu karşılanan ve yeni okul/kurum'larına atanan öğretmenler 23 Ocak 2017 Pazartesi gününden itibaren ilişik kesme işlemlerini gerçekleştirmeye başlayacaklar.

Yer değiştiren öğretmenler 2016-2017 eğitim öğretim yılı 2. dönemin başlangıcı olan 6 Şubat 2017 Pazartesi tarihinde yeni okullarında görevlerinin başında olacaklar.

MEb personelleri 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz