Yer Değiştirme:
Adliyede Güvenlik İçin Çok Fazla Önlem Alındı
 Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile bizler de sizler için hazırlamış olduğumuz bu Adliyede Güvenlik İçin Çok Fazla Önlem Alındı adlı haberimize bir göz atmanızda fayda olacağını sizlere bildirmek isteriz.

Ankara ilinde bulunan Kızılay ilçesinde ve İstanbul ilinde bulunan İstiklal Caddesi'nde son günlerde yaşanmış olan bomba patlamasının birçok insanı derinden etkilediği ve güvenlik önlemleri için önemli çalışmalar başlattığı belirtiliyor. Özellikle her gün çok fazla kalabalık olan İzmir Bayraklı Adliye Sarayı'nda, Terörle Mücadele Şubesi Bomba İmha Ekiplerinin bugünün sabah saatlerinde bomba araması yaptıkları belirtilmektedir.

Terörle Mücadele Şubesi Bomba İmha Ekiplerinin, özel eğitimli bir köpek yardımı ile hem adliyenin duruşma salonlarını aradıkları hem de dışında bomba olabilecek yerlerin tek tek kontrol ettikleri bu konuya ilişkin yapılan açıklamalar arasında bulunuyor. Emniyet tarafından yapılan bir açıklamaya göre, bu tür yapılan aramaların devam edeceğini ve bu konunun önüne geçmek için gece güzdüz çalışacakları belirtiliyor. Adliyede ise hem gündüz hem de gece çelik yelekli silahlı polislerin nöbet tutacakları belirtilmektedir.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Nakli çıkan öğretmenlerin ilişik kesme tarihleri...
Ataması yapılanların okullarıyla ilişik kesme işlemleri ise 15 -20 Eylül tarihleri arasında yapılacak

Haberi Oku