Yönetici Atamaları:
Yarın İstanbul Trafiğine Dikkat
 Cumhuriyetin 91. Yılının coşku ile kutlanacağı önümüzdeki günlerde kapatılacak olan yollar nedeniyle İstanbulluları yine trafik çilesi bekliyor. Peki, 29 Ekim’de İstanbul’da hangi yollar kapatılacak, vatandaşlar ulaşım için hangi yolları kullanmak zorunda kalacak? İşte bu sorunun cevabı:

YOLLAR NEZAMAN KAPATILACAK?

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü bir açıklamada bulunarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için yarın yapılacak genel prova nedeni ile yarın Vatan Caddesi ve ona bağlı olan bazı yollar 07.00 - 16.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.

İstanbul’da Vatan Caddesi ve Bağdat Caddesi’nde yarın yapılması beklenen 29 Ekim provaları sebebiyle trafiğe kapatılması gereken yollar şu şekilde:

Trafiğe kapatılacak olan yerlerin başında Topkule ve Mahmutbey köprüsü geliyor. Aynı şekilde Oğuzhan Caddesi ve Vatan Caddesinin de yarın trafiğe kapatılması bekleniyor. Topkapı, Edirnekapı Kavşağı ve Vatan Caddesi kesişim noktası trafiğe kapatılacak olan diğer yerler olarak açıklanıyor. Mahmutbey Köprüsü ve Sultançiftliği kavşağı arasında bulunan yol da yarın provalar nedeniyle trafiğe kapatılıyor.

Bu durumda D-100 Karayolundan Vatan Caddesi istikametine ulaşmak isteyen sürücülerin Haliç Tünel, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray güzergahını veya Haliç Tünel, Ayvansaray ışıklardan Balat yolunu takipederek Unkapanı ve Sirkeci istikametlerini tercih etmeleri,  E-80 Karayolunu kullanmak isteyen sürücülerin Milliyet Gazetesi karşısından TEM Otoyolu istikametine yol almaları, Sahil yolunu kullanmak isteyen sürücülerin sahil yolunu takip ederek  Yenikapı - Kumkapı - Sirkeci istikametinde ilerlemeleri, Vatan Caddesini kullanarak Fatih ilçesindeki hastanelere ulaşmaya çalışan ambulans sürücüleri ve vatandaşların sahil yolunu takipcih ederek Samatya’dan Cerrahpaşa- Çapa- Haseki veya Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi Hastanelerine (Eski Vakıf Gureba Hastanesi) ulaşmaları, Fatih istikametinden hastanelere ulaşmak isteyen vatandaşların Atatürk Bulvarı - Aksaray ve Millet Caddesi güzergahını kullanmalarının uygun olacağı verilen bilgiler arasında.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

‘’Milli Klavye’’ TSE tarafından tescillendi
Boğaziçi Üniversitesi tarafından Türkçeye uygun ergonomik ve optimal olarak geliştirilen E-Klavye, Türk...

Haberi Oku