Ammamoğlu, SMA’lı çocuklar için sosyal medyada başlatılan kampanya tartışmasına katıldı

SMA’lı çocuklar için sosyal medyada başlatılan kampanyayı hedefliyoruz “Bu, bastığımda hangi düğmeye çıkıyor?” İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Amoyulu, AKP’nin İBB Meclis üyesi Megahit Princi ile sevilen komedyen Sem Yalmas arasında düzenlenen tartışmaya katıldı.

Cem Yılmaz, SMA 75 75 milyonu önerilen Türkiye Çocuklar İçin Mülkiyet Fonu’na aktardı ve şimdi bu fikre ‘ah, siyaset mi yapıyorsun? Bu yeterli değil. Milli piyango için bundan daha iyi bir tavsiye yok. Hadi yap şunu ”diye yazdı.

Öte yandan AKP’nin İBB Konseyi üyesi Megahit Princy, Yalmas’ın “Olan budur. Kızıl saçlı bebek hala burada mı? Her zaman adını unutacağım.

Yılmaz daha sonra AKP İBB Konseyi üyesi Mücahid Princy’nin SMA hastaları ile ilgili paylaştıklarına sert tepki verdi ve “Peki, yine haklısın. Belediyeden 2 bin 754 lira aldım, bu yüzden tweet attım. ” ‘

Sem Yalmas’tan gelen bu tweet’in ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem mamoğlu’ndan bir paylaşım daha geldi.

Amoulu ise “Sem Yalmas belediyemizden asgari ücret 3.100 lira olduğu için belediyemizden 2.754 lira almadı. Sanırım büyük oyunu bozduk.”

READ  Cumhurbaşkanı Erdoğan Aşısı | NTV
Written By
More from Uluç Özoguz

Trump yönetiminin kararının tersine çevrilmesinin ilk gününde ABD Başkanı Biden’dan 17 emir

Biden, açılıştan kısa bir süre sonra geldiği ve Trump döneminde sıklıkla tartışılan...
Read More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir