Beşikta’da 5 isim için veda planı … her şey Monsuki için! | Son dakika BJK değişim mesajı

Transfer dönemi yaklaşırken Beşiktaş yönetimi hareketli günler bekliyor. Siyahların ve beyazların sınırları olduğu için çok dikkatli olun.

Kadrosunda 18 yabancı bulunan Beşiktaş, aralarında Mario Mandzukic’in de bulunduğu en az beşiyle ayrılmak ve yeni transferler için kanıt oluşturmak istiyor.

Sabah haberine göre; Yönetimin birincil planı, orta sahada çok yönlü bir oyuncu, orta ve orta takım ararken yabancı sayısını 15’e düşürmektir.

Hasik işe alınacak isimlerden biri. Mirin ve Douglas ile Türkiye’den ve yurt dışından gelen teklifler değerlendirilerek veda edilecek.

En Büyük Yüklü Lens ve Eljajic

En az 5 yabancı göndermesi gereken Beşiktaş, Adam Lajajik’i de feda etti. Tyler Boyd’un askere alınması planlansa da, hem merkeze hem de merkeze yabancı takviyeler yapılırsa oyuncunun sözleşmesinin askıya alınabileceği önerildi.

Jermaine Lens’e 1 milyon 950 bin மில்லியன் maaşı nedeniyle kulübe ödeme yapılmadığı belirtildi. Ocak ayında deneyimli bir futbolcu ile uzlaşmaya varılacak ve sözleşmenin feshedilmesi için girişimde bulunulacak.

Montessori’den yanıt bekliyorum

Siyahlar ve beyazlar, sezon başında istediği ancak anlaşmaya varamayan Mario Mandzuki ile görüşmelerine devam etti. Hırvat oyuncu Beşiktaş’ın maaş + 1.5 milyon euro’luk ikramiye ve yanıt beklemesi dikkat çekiyor.

READ  வாழ்க | Ankarakasi - Beşiktaş - Süper Lig Haberleri
Written By
More from Uluç Özoguz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir