Corona virüsüne karşı aşı olduktan 2 hafta sonra öldü! Flaş Haber

Aşı olduktan 2 hafta sonra ölen Amerikalı bir doktorun ölüm nedeni araştırılıyor.

Corona virüsünden en çok etkilenen ülke olan Amerika Birleşik Devletleri’nde salgınla mücadele devam ediyor. Son olarak, koronaya karşı 1 günde 4.000’den fazla can kaybeden Amerika Birleşik Devletleri’nde aşı devam ediyor.

İHA’ya göre Amerikan ilaç şirketi Pfizer’in geliştirdiği aşı sağlık profesyonelleri için yapıldı.

Florida’da bir hastanede çalışan Gregory Michael, aşının ilk dozunu aldıktan 3 gün sonra 18 Aralık’ta elleri ve ayakları üzerinde ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Heidi Neckelman, Gregory Michael’ın hastaneye gittiğini ve kan değerlerinin normalin çok altında bulunduğunu söyledi. Neckelman daha sonra karısını yoğun bakıma götürdüğünü ve kısa süre sonra karısının öldüğünü söyledi.

“Aşıdan başka ölüm açıklaması yok”

Eşinin ölümünün corona virüs aşısıyla ilgili olduğunu söyleyen Neckelman, “Aşı ile ilgili ölümünün yüzde 100 olduğunu düşünüyorum. Sağlığı çok iyiydi. Sigara içmedi. Her zaman oynuyordu. Kanolarımız vardı. Onları kullandı. Derin deniz balıkçısıdır. “Ani ölümünün aşılamadan başka açıklaması yok.”

Miami Tıbbi Denetim Operasyonları Müdürü Darren Cabrara, COVID-19 aşısının Gregory Michael’ın ölümünde nasıl bir rol oynayabileceğini araştırdıklarını söyledi. Michael’ın ölümünün nedeni araştırılıyor.

Daha fazlasını görebilirsin

READ  68 yılda bir ilk: Amerika Birleşik Devletleri'nde bir kadın mahkum asılmalıdır
Written By
More from Uluç Özoguz

Ammamoğlu, SMA’lı çocuklar için sosyal medyada başlatılan kampanya tartışmasına katıldı

SMA’lı çocuklar için sosyal medyada başlatılan kampanyayı hedefliyoruz “Bu, bastığımda hangi düğmeye...
Read More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir