MIUI 12.5 duyuruldu: Sorunsuz ve hızlı

Siomi bugün yeni Birincil Mi 11 akıllı telefonunu başlatmak için düzenlenen lansman etkinliğinde, MIUI 12.5Açıklandı. Yeni versiyondaki büyük değişiklikler arasında Pürüzsüz Arayüz, zaten kurulu Bütün uygulamalar Kaldırma özelliği ve Kişisel bilgisayarlarla Gelişmiş senkronizasyon.

Ayrıca bakınız “IPhone SE3 ile birlikte gelir: büyük ekran, çift kamera ve 5G desteği”

Yeni arayüzde Tasarım ayrıntıları İncelendi. Sistem boyutundaki simgeler, animasyonlar ve menülerde çok sayıda küçük dokunuş var. Xiaomi arayüzü sunum sırasında akıyor. iOS Karşılaştırıldığında.

İlgilenebilirsin
Avatar

MIUI 12.5 Yayın Tarihi Açıklandı

MIUI 12.5’in önceki sürümlere kıyasla en önemli yeniliklerinden biri Çok çekirdekli Birlikte hesaplamayı destekler. Bundan önce, bilgisayarla ilgili tüm çalışmalar Tek İşlemci hub’ına atandı. Şimdi birkaç çekirdek arasında Dağıtılacak.

Bellek kullanımı ve güç tüketimi düşük

Siomi uygulandı Güncellemeler MIUI 12.5’i hızlı ve pürüzsüz hale getirdi. Bilgisayar kullanıcı arayüzünü yeniden yazdığınız için teşekkürler Hafıza kullanımı % 20, arka plan bellek kullanımı% 35 ve Güç tüketimi Bu% 25’lik bir azalmadır.

Bir diğer önemli değişiklik ise cihazdan çıkarılabilmesidir. Zaten yüklenmiş Başvuru sayısında artış oldu. Artık telefon, mesajlar, tarayıcı, ayarlar, saat, galeri ve daha fazlasını içeren kullanıcılar 9 ana uygulama Hemen hemen tüm uygulamaları akıllı telefonlarınızdan indirebilirsiniz. Halledebilirler.

Akıllı telefon ekranı bilgisayara yansıtılabilir

Çinli bir şirket tarafından tanıtılan bir başka buluş, MIUI + Akıllı telefon ekranı. Windows 10 Çalışan bir bilgisayara yansıtma yapmanıza izin verir. Bu şekilde, kullanıcılar cihazlarını telefonlarını ellerine almadan kullanabilir. İletişim Kurulabilirler.

MIUI 12.5’teki diğer değişiklikler: Yeni duvar kağıtları, Doğadan Duyuru seslerden ilham aldı Belirsiz konum Mağaza içi uygulamaların talep ettiği mod ve veriler Ek bilgi Bunları sağlıyor olarak listeleyebiliriz. MIUI 12.5’in genel beta sürümü, 2021 yılı Ocak Ortada yayınlanacak.

Yorum Yap
Paylaş


READ  Ammamoğlu, SMA'lı çocuklar için sosyal medyada başlatılan kampanya tartışmasına katıldı
Written By
More from Uluç Özoguz

Faizin Ev Satışları Üzerindeki Etkisi – Ekonomi Haberleri

Türkiye’de konut satışları Kasım 2020’de geçen yılın aynı ayına göre yüzde 18,7...
Read More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir