Son Dakika Haberi … İstanbul’da Şok Kaza

KazaDün 19.30’da İslambe Mahalesi, Hertz. Halit Bulvarı’nda oldu. İsmini öğrenemeyen kadın sürücünün kullandığı arabanın, sokağa park edildiğinde aniden ters döndüğü söyleniyor. Araba ileri geri gidip bir motosiklete ve sonra bir araca çarptı ve kaldırıma çarptı. Kaldırımda ilerleyen araba bir güvenlik kulübesine çarptı. Kadın sürücü burnu kanamadan kazadan kurtuldu. Haberler Olay yerine sağlık ve polis ekipleri çağrıldı. Sağlık ekipleri olay yerine koştu ve yaralı motosikletçiyi hastaneye götürdü. Hastaneye kaldırılan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu biliniyordu.

“Motosiklet Altında”

Tanık Kola aceleyle“Kadın sürücü arabaya önden çarptı. Sonra kaldırıma geri dönmeye başladı. Motosikleti altından aldı. Park halindeki arabalara çarptı ve kulübeye çarptı. Motosikletçinin ayağı yaralandı. Ambulans onu hastaneye götürdü. O an gördüm. Çok kötü bir durumdu. Kimse için bir şey. “Buna sahip olmamak güzel” dedi.

Kamera asansörü üzerinde araç arkası

class = “cf”>

Aracın kaldırımdaki ilerlemesi bir kioskun güvenlik kamerasına yansıdı. Resimlerde büfeden sipariş almaya iki kişi geliyor. Tam o sırada kaldırımda geri dönen araba, emir alan iki kişiyi geçerek güvenlik odasına yöneldi. Kaldırımda paniğe kapılan kişi aracın geldiğini fark eder ve uzaklaşır.

READ  Son Dakika: Yeni Tehlike! Tüketmeden önce tekrar düşünün! Haberler
Written By
More from Uluç Özoguz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir