Son dakika! Profesör. Dr. Uğur Şahin’in korkutucu açıklaması!

Profesör. Dr. Ahin’den korkunç rapor!

Yeni tip corona virüs (COVID-19) aşısını geliştiren bir Alman biyoteknoloji şirketi olan Bioendech’in kurucu ortağıdır. Dr. Usher Şahin, corona virüs aşısı konusunda uyardı.

Haftalık Alman Der Spiegel gazetesine konuşan Eugene, Pfizer ile birlikte aşı üretimini artırmak için çalışmaya devam ettiklerini ve diğer aşılar kullanılıncaya kadar aşı tedarikinde bir boşluk olabileceğini söyledi.

Avrupa’daki yetkililer Biotech-Pfizer aşısının kullanımını onayladı ve aşı 27 Aralık’ta başlatıldı. Bununla birlikte, Almanya’daki bazı aşı merkezleri 27 Aralık’tan sonra geçici olarak kapatıldı.

“Durum olumlu görünmüyor”

Jahin, söz konusu durumun olumlu görünmediğini ve kıtada diğer aşıların onaylanmaması nedeniyle boşluğu kendi aşılarıyla doldurmaları gerektiğini söyledi. Avrupa’daki yetkililerin 6 Ocak’ta Moderna’nın aşısını onaylaması bekleniyor.

İngiltere’de tespit edilen corona virüsü mutasyonuyla ilgili olarak Şahin, geliştirdikleri aşının mutasyona karşı etkili olacağını, bu durumda test etmeye devam ettiklerini ve kısa sürede sonuç alacaklarını söyledi.

முயற்ச ahin, yeni nesil aşının yaz sonuna kadar büyük miktarlarda depolanabilmesi için -70 derecede tutulması gereken aşının depolanması için çalışmalar yapıldığını açıkladı.

READ  Harika bir yolculuk yaptılar! Büyük operasyonda 26 kişi gözaltına alındı
Written By
More from Uluç Özoguz

Ordu işin içinde! Son dakika: Almanya’da Corona alarmı: Ölümler durmayacak

Almanya’da Govt-19 alarmı: Ordu sahada! Almanya’da yeni bir tip corona virüsü (Govit-19)...
Read More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir