Sumudika ile yollarını ayıran Cossantepe FK’nin hocası adayı Aikud Kokaman

11.01.2021 11:47

Yolları Sumudika’dan ayıran Gaziantep FK, tecrübeli bir ekiple ve kırmızı ve siyahları hedef alacak bir isimle, Aykut Kokaman, Anal Karaman, Damer Tuna, Alhan Balut, Samet Aybaba, Beland Korkut, Belak Uğur ile anlaşma yapmak istedi. İsim ön plana çıktı.

Cassiantep FK, Marius Sumudica’dan ayrıldıktan sonra kırmızı ve siyahları hedef alan tecrübeli ismiyle ekibe imza atmak isteyen kişi olarak ortaya çıktı.

Gassiantep Geneck’e göre; Anıl Karaman, Damer Tuna, Alhan Balut, Samet Aybaba, Belant Gorkmas, Belant Uygun, Hakan Kutlu gibi isimlerin yanı sıra bazı yabancı antrenörler de bildirildi.

Pazar günü düzenlenen Zoom toplantısında Sameed Aibaba’nın adı anılırken, adın Onursal Başkan Adil Konokoslu tarafından veto edildiği bildirildi. Alternatif isimler konusunda ısrar eden kırmızı-siyahlı kulübün bugün veya Çarşamba günü kararlaştırılan isimlerden bazılarıyla ön görüşmeler yapacağı bildirildi.

ALNAL KARAMAN SÜRPRİZİ

Cassiantep Ole, Cassiantep’in yeni teknik direktörünün muhtemelen Aikud Kokaman olacağını söyledi. Proje B’nin Bland Gorkmas olduğu belirlendi. Alternatif isim olan Son Kahraman’ın isminin öne çıktığı söyleniyordu.


Son dakikada

15 Ocak’tan itibaren İstanbul’da 65 yaş üstü ve 20 yaş altı kişiler toplu taşıma kullanamayacak Ümitcan Uygun uyuşturucu kullanarak mahkemeye çıkarıldı Son dakika! Endonezya ve Türkiye, Çin tarafından satın alınan bir aşının acil kullanımını onaylayan ilk ülkeler oldu Boğazi ini’ndeki gözaltılarla ilgili çıplak arama iddiasına Emniet’ten görüntülü yanıt: Bu kadar kısa sürede mümkün değil Bakan’ın çağrısı ülke genelinde destekleniyor! Türk milli marşı on binlerce okulda çalınıyor Fenerbahçe, Mesut Işıl’ı özel jetle İstanbul’a götürecek ve stadda imza törenini gerçekleştirecek. Arıcılık, ipek yetiştiriciliği, ördek ve hindi yetiştiriciliğine yönelik sübvansiyon desteği başvuruları için son tarih 22 Ocak. Film gibi operasyon! Kumar saldırısından kurtulanlar çatıya hapsoldu

READ  Hedef yaz öncesi 100 milyon doz

Written By
More from Uluç Özoguz

Ev içi aşıda flaş gelişme. Sağlık Bakanı Bahredin Koka gece yarısı resmi açıklamayı yaptı

Görüşmenin ardından Sağlık Bakanı Bahredin Coca, yerel aşıya ilişkin açıklamalarda bulundu. Koca,...
Read More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir